Video: Pavel Rozsypal o PISA 2012

čtvrtek 5. prosince 2013 ·

Velvyslanec ČR při OECD neformálně hodnotí ve svém videoblogu nejnovější výsledky 5. ročníku mezinárodního srovnání znalostí a dovedností 15letých studentů PISA 2012 v sídle OECD. ČR zastavila pád ve výsledcích, ale prozatím žádné zlepšení!


1 komentářů:

Nicka Pytlik řekl(a)...
5. prosince 2013 v 0:43  

Tak jste to slyšeli. A jsem doopravdy zvědav, co s tím budete dělat.
Osobně v tom mám celkem jasno. Rodičům je třeba přidat peníze na zázemí a učitele je nutno lépe postavit.
A nebo se musíme šmahem přestěhovat do Číny.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.