Upozornění Řídicího orgánu OP VK pro příjemce podpory z OP VK, týkající se nabytí účinnosti zákonného opatření senátu, které novelizuje zákon č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách

pondělí 30. prosince 2013 ·

Dne 10. 10. 2013 bylo 353. usnesením Senátu schváleno, ve znění pozměňovacích návrhů, zákonné opatření senátu, které novelizuje zákon č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách, ve znění pozdějších předpisů. Opatření nabude účinnosti dne 01. 01. 2014.
V této souvislosti si Řídicí orgán OP VK dovoluje informovat příjemce podpory z OP VK o tom, že na stránkách Ministerstva pro místní rozvoj byla zveřejněna informace o hlavních změnách zákona, která tato novela přináší. Informaci naleznete pod tímto odkazem: www.portal-vz.cz/cs/Aktuality/Informace-k-postupu-pri-uverejnovani-v-souvislosti.

Vzhledem k tomu, že někteří příjemci podpory z OP VK se při realizaci projektů řídí příručkami, které přímo v textu uvádějí odkazy na limity platné a účinné do 31. 12. 2013, zveřejňuje Řídicí orgán OP VK následující metodický výklad k těmto příručkám. Týká se příjemců, kteří v roce 2014 hodlají zahájit výběrové řízení na dodávku či službu, jejíž předpokládaná hodnota činí nejméně 1 000 000 Kč a nedosahuje 2 000 000 Kč nebo zakázku na stavební práce, jejíž předpokládaná hodnota činí nejméně 3 000 000 Kč a nedosahuje 6 000 000 Kč, a kteří se při realizaci projektu řídí následujícími příručkami: Příručka pro příjemce finanční podpory z OP VK, verze 6 a verze 7, Příručka pro základní školy - žadatele a příjemce v oblasti podpory 1.4 OP VK, verze 2, a Příručka pro střední školy - žadatele a příjemce v oblasti podpory 1.5, verze 4.

Informace pro příjemce k novele ZVZ_2014.docx

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.