Přečtěte si: České nesvědomí v denní praxi

pondělí 16. prosince 2013 ·

Co mají společného český taxikář a česká učitelka? Český přístup k věci.


Z článku Jána Simkaniče v jeho blogu Simindr.cz vybíráme:

Cermat chování školitelky hodnotí jako vážný prohřešek, místo aby z jejího chování naprosto jasně vyvodil důsledky přesně opačné – úpravu systému, který by nevydával zbytečné peníze na něco, co stejně nikdo nedělá, protože to nikdo nepotřebuje a k ničemu to neslouží. Nikoliv. Odsoudíme individuální selhání, ale z nastoupené cesty do pekel neustoupíme! Kromě Cermatu mají stejný postoj i Národní institut pro další vzdělávání, stejně jako ministerstvo školství, a to navzdory protestům ředitelů škol.

A to jsme celí my. Šlendrián a parazitace kombinované s maximální kreativitou v obcházení systému a s neústupnou neschopností systém opravovat. Nanejvýš zainvestujeme do komise, jejíž posláním bude důsledná kontrola toho, aby špatně nastavený systém nikdo neobcházel. A pak si svorně zanadáváme na ty nahoře. Protože to oni kradou, lžou a podváděj!

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.