Přečtěte si: Neučte se to, já také podváděla, nabádala lektorka kantora při školení ke státním maturitám

pondělí 16. prosince 2013 ·

Tisíce učitelů už musely projít školením ke státním maturitám. Ukazuje se však, že u internetových kurzů, které vyjdou na miliony korun ročně, mohou učitelé podvádět. Český rozhlas má k dispozici e-mailovou korespondenci, v níž školitelka pedagoga nabádá k porušení pravidel.


Z článku Kláry Bílé a kov v Rozhlas.cz vybíráme:

Co psala lektorka školenému učiteli

V bodech Vašeho mailu s Vámi souhlasím, já jsem taky podváděla, když jsem se na to učila a přepínala mezi okny (a odskočila si i několik oken umýt – to když byl systém příliš pomalý).

Já bych Vám i ráda zapsala, že jste to všechno prostudoval, ale technicky to nejde. Moodle (software pro internetová školení, pozn. red.) si pamatuje odkud kdo a na jak dlouho „vlezl“ k učení, takže to by neprošlo.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.