Microsoft Excel 2013: Jednoduše

úterý 1. října 2013 ·

Potřebujete se co nejrychleji seznámit s programem Microsoft Excel 2013 a naučit se jej využívat k obvyklým úkolům v zaměstnání, při studiu či v domácnosti? S touto publikací z edice Jednoduše se za prodloužený víkend či pár večerů poctivě strávených s počítačem naučíte vše, co k tomu budete skutečně potřebovat.

Zkušený autor vám v osmi tematických lekcích předvede, jak v Excelu efektivně vytvářet tabulky a grafy, které budou vypadat přesně tak, jak chcete, a co z nich můžete získat. Naučíte se přitom věci dělat tak snadno, jak to jen Excel 2013 umožňuje.

S knihou se mimo jiného naučíte:

 • Pohybovat se rychle a jistě po sešitu
 • Vytvářet, ukládat a tisknout tabulky
 • Provádět v tabulkách výpočty pomocí vzorců a funkcí
 • Formátovat tabulky pro vyšší přehlednost a působivý dojem
 • Snadno vytvářet srozumitelné a efektní grafy
 • Vyhledávat, řadit a filtrovat data ve velkých tabulkách
 • Kopírovat buňky i vzorce, pracovat s více listy i sešity
 • A mnoho dalších užitečných dovedností pro každodenní práci
 • Bonusová kapitola na WWW: Ukládání a sdílení sešitů na webu pomocí nové služby SkyDrive
Knihy z edice Jednoduše:
 • Neprobírají všechny funkce programu, ale názorně vysvětlují, jak se provádějí ty nejpotřebnější úkony
 • Vynikají přehlednou dvoubarevnou sazbou s dostatkem obrázků
 • V testu na konci knihy si můžete ověřit nabyté dovednosti
Ukázky stran:


 Knihu s 15% slevou zakoupíte v e-shopu knihy.cpress.cz.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.