Europass: Soutěž pro žáky středních škol

pátek 13. září 2013 ·

Národní centrum Europass pořádá od 2. září do 30. listopadu 2013 soutěž pro žáky středních škol. Do konce listopadu mohou studenti vkládat na Facebook Europassu fotografie, odkazy na videa z brigád a stáží nebo krátké články (do 1000 znaků) o tom, co zažili na brigádě nebo stáži, jak se během zahraničního pobytu zlepšili v odborných i jazykových dovednostech a co jim tato zkušenost přinesla do osobního i profesního života.


Soutěže se mohou zúčastnit jednotlivci i celé kolektivy a třídy. Vyhrát mohou deskovou hru Evropa – otázky a odpovědi, reklamní předměty Europassu nebo v případě vítězství třídy nebo kolektivu i interaktivní seminář konaný přímo ve škole, kde výherce seznámíme s dokumenty Europassu, naučíme je vyplnit životopis a předáme výhru osobně.

Příspěvky do soutěže budou hodnotit nejen soutěžící, ale i široká veřejnost jednoduchou volbou „To se mi líbí“ přímo na Facebooku. Kdo dostane nejvíc „lajků“, vyhrává. Po skončení soutěže budeme přes Facebook kontaktovat výherce ohledně zaslání cen.

Podporované formáty pro vkládání fotografií na Facebook jsou .JPG, .BMP, .PNG, .GIF a .TIFF s maximální doporučenou velikostí fotky 15 MB. Na PC je třeba mít nainstalovanou také aktuální verzi softwaru Adobe Flash Player. Odkaz na video pro vložení na Facebook lze získat například volbou „Sdílet toto video“ na youtube, kde je třeba být registrován (podporované formáty pro nahrání videa na youtube jsou .MOV, .MPEG4, .AVI, .WMV, .MPEGPS, .FLV, 3GPP, WebM).

Facebook Europassu (www.facebook.com/europass.cr)

Více informací o Europassu najdete na www.europass.cz

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.