Zygote Body: interaktivní anatomický atlas v prohlížeči

čtvrtek 18. července 2013 ·

Vyzkoušejte si bezplatnou aplikaci ve vašem prohlížeči s podporou WebGL.

Anatomický atlas Zygote Body se objevil koncem roku 2010 pod názvem Google Body Browser. Umožňuje zkoumat lidské tělo v prohlížeči s podporou WebGL, tedy Chrome od verze 8 (dnes je k dispozici verze 28). Firefox od verze 4 nebo MS Internet Explorer od verze 11.

Ovládání je podobné jako v Mapách Google nebo Google Earth.


Snímky obrazovky můžete jednoduše využívat pro tvorbu DUM.

1 komentářů:

Unknown řekl(a)...
17. ledna 2014 v 12:20  

Moc pěkné pro mně jako maséra supr.
Dík Pavel

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.