Marcel Chládek: Výsledky státních maturit odhalují velký problém s výukou matematiky (video)

čtvrtek 20. června 2013 ·

4 komentářů:

Pytlik Blaha řekl(a)...
20. června 2013 v 21:59  

Kde už se, pane senátore, bývalo mohlo být, kdyby se nečekalo až na výsledky letošních maturit a bývalo se pozorně četlo Českou školu. O poměrně vážných problémech s matematikou se tu klábosilo už před mnohými léty.
Tedy pardon, odborníci diskutovali, pytlici pindali.

Anonymní řekl(a)...
20. června 2013 v 22:24  

Ono se odborně diskutuje a pindá v každé normální sborovně, totiž. Jenže kantorům se nevěří.

Pytlik Blaha řekl(a)...
20. června 2013 v 22:59  

Do sboroven senátoří na školství nechodívají. Nejspíš.
Na školské weby by ale alespoň jejich asistenti čas od času juknout mohli. Nebo se doptat přímo pytliků. Ti bývají sdílní, mají to tak nějak v povaze.

Anonymní řekl(a)...
22. června 2013 v 15:10  

Marcel je neskutečnej. Za vlády jeho strany zrušili povinou maturitu z matematiky a výsledek se dostavil.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.