24. 6.: Seminář „Jak spolu souvisí národní rámec kvalifikací a kvalita vzdělávání?“

pondělí 10. června 2013 ·

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy (MŠMT), Národní ústav pro vzdělávání (NÚV) a Koordinační centrum EQF zvou na seminář projektu EQF-NCP 2012-13 „Jak spolu souvisí národní rámec kvalifikací a kvalita vzdělávání?“ Diskuzní seminář se bude věnovat zavádění rámců kvalifikací v Evropě i u nás, zkušenostem s užíváním výsledků učení a s tím souvisejícím otázkám zajišťování kvality. Váženým hostem semináře bude prof. Ewa Chmielecka, Ph.D., vedoucí katedry vzdělávací politiky z Varšavské VŠE, členka polské akreditační komise, Bologna expert a členka Poradní skupiny EQF při Evropské komisi.


Seminář je určen představitelům ministerstev a vzdělávacích institucí všech stupňů, zástupcům sociálních partnerů, asociací, neziskových organizací zaměřených na vzdělávání, a všem, jež zajímá další osud našeho vzdělávání.

Datum konání: 24. června 2013

Čas konání: 9:30 – 13:30 hodin

Místo konání: Sál Národního pedagogického muzea a knihovny J. A. Komenského, Valdštejnská 20, 118 00 Praha 1

Prosíme, abyste se v případě zájmu co nejdříve registrovali na e-mailové adrese petra.kratochvilova@nuv.cz, protože kapacita sálu je omezena.

Konsekutivní tlumočení bude zajištěno.

1 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
11. června 2013 v 7:25  

Kvalita vzdělávání je přímo úměrná snahám ředitelů škol. Přestaňte hledat příčiny jinde. Proč ředitelé škol nařizují, aby se u maturit a závěrečných zkoušek napovídalo? Proč se přehlíží šikana, asociální chování mladých? Inu, ředitelé škol se nechtějí dostat do problémů a přijít o vejvar. A CERMAT nechce přijít o živobytí :-)

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.