Opravdu dobrý tábor 2013

sobota 20. dubna 2013 ·

Zažijte už teď trochu letní táborové atmosféry! Stačí si otevřít adresu www.dobrytabor.cz.


Na ní najdete tři nová informační videa -- v jednom se přesvědčíte, že i bezpečný tábor může být pořádné dobrodružství, v druhém se dozvíte více o tradici a kvalitě pionýrských táborů, třetí vám odlehčenou formou nabídne několik základních praktických rad pro táborníky a jejich rodiče.

Ptáte se, jestli nejsou myšlenky na letní prázdniny předčasné? I když se ještě někde drží sníh, léto je již za dveřmi a příprava pionýrských táborů je v plném proudu. Mnoho rodičů se spolu se svými dětmi v tomto období snaží zorientovat v rozsáhlé nabídce. Podle čeho ale vybrat vhodný tábor?

S odpovědí na tuto otázku již devět let pomáhá informační kampaň Opravdu dobrý tábor, kterou organizuje občanské sdružení Pionýr. Ta popisuje nejen základní pravidla, která musí dobrý tábor splňovat, ale nabízí i další praktické rady: na co si dát pozor, jaké informace vyžadovat od pořadatele i jaké mu vždy poskytnout, na co nezapomenout, až budete malému táborníkovi balit kufry...

Naším hlavním cílem je, aby co nejvíce rodičů a dětí při výběru tábora nemuselo spoléhat jen na šťastnou ruku a vybrali přesně takový, který pro ně bude ten "opravdu dobrý", aby se děti vracely z tábora a už se těšily na příští ročník...

Co pro to děláme? Na internetových stránkách www.dobrytabor.cz poskytujeme množství tematicky členěných informací, především pro rodiče je připravena telefonická i internetová poradna, která každoročně zodpoví stovky dotazů. Tradičně je k dispozici i nabídka pionýrských letních táborů, které splňují přísné obecně závazné i vnitřní "pionýrské" podmínky. Informace nabídneme zájemcům i na pionýrských stáncích na přehlídce volnočasových aktivit zvané Bambiriáda.

Proto neváhejte a kontaktujte nás, kdykoli budete potřebovat více informací o táborové činnosti. Nabízíme nejen zkušenosti přímo z táborové praxe, ale také externí odborníky na další obory, jež mohou s letní činností souviset, jako jsou např. právo, ekonomika či hygiena.

Rádi se budeme podílet na zpracovávání táborových témat, nebo dodáme texty k tématům, jež máme již zpracovaná.

Stačí napsat na e mail opravdu@dobrytabor.cz, nebo zavolat na číslo 222 247 529.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.