Infografika: Dvacet webů, které by měl znát každý učitel základní školy

úterý 23. dubna 2013 ·

Řada zajímavých odkazů vycházejících z článku 101 Websites That Every Elementary Teacher Should Know About.
2 komentářů:

Pavlína Hublová řekl(a)...
23. dubna 2013 v 17:44  

Zajímalo by mě, jak by vypadala podobná infografika pro českého učitele, resp. s českými aplikacemi či odkazy. Asi by nebyla tak rozsáhlá...

Anonymní řekl(a)...
24. dubna 2013 v 18:07  

www.MaxForYou.weebly.com

Zajímavý český web pro výuku angličtiny zábavnější formou - zdarma

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.