Program 10. ročníku konference Počítač ve škole - 3 dny plné inspirace

pátek 15. března 2013 ·

Zveřejňujeme program 10. ročníku konference Počítač ve škole. Čekají vás tři dny plné tabletů, experimentálních systémů, výukových aplikací i diskuze o ICT ve výuce. Program je opět velmi bohatý, věříme, že po jeho shlédnutí přesvědčíme i dosud nerozhodnuté učitele k účasti na letošním ročníku konference.


Pokud vás program konference zaujal, pořadatelé vás rádi uvidí na gymnáziu v Novém Městě na Moravě v termínu 26.–28. března 2013. Přihlašovat se můžete na webu konference v sekci Registrace pro učitele až do čtvrtka 21. března 2013. Zvolit si můžete třídenní nebo jednodenní variantu účasti na konferenci. Akce je akreditována MŠMT, účastnický poplatek můžete hradit také ze "šablon".

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.