Učebnice němčiny pro práci ve zdravotnictví

středa 20. února 2013 ·

Naučte se němčinu pro práci ve zdravotnictví!

Obsahuje 22 modelových lekcí pro každodenní situace na pracovišti týkající se péče a pečovatelských služeb.
Je vhodná pro zájemce o práci:

  • v nemocnicích
  • v domovech pro seniory
  • v ústavech sociální péče
  • v oblasti terénní pečovatelské služby
  • v oblasti domácí péče
Díky prakticky zaměřeným lekcím zlepšíte svou slovní zásobu a komunikační dovednosti. Na přiloženém CD najdete cvičení a texty namluvené rodilými mluvčími.


Ukázky stran:
Vydala Edika, doporučená cena 299 Kč

Knihu s 15% slevou zakoupíte v e-shopu knihy.cpress.cz

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.