Nový web Jeden svět na školách

úterý 12. února 2013 ·

Člověk v tísni o.p.s. připravil nový audiovizuální vzdělávací portál. Zásadní novinkou jsou audiovizuální výukové lekce, které obsahují filmy a další výukové a doprovodné materiály. Jejich výhodou je, že jsou nyní pro uživatele dostupné online. Po zaregistrování a přihlášení budete mít zdarma přístup do celé databáze a veškeré materiály budete moci používat přímo ve svých hodinách. Vzdělávací portál je určen pro pedagogy a organizátory Studentských filmových klubů Jeden svět na školách.


Na novém webu www.jsns.cz naleznete veškeré informační texty, na které jste byli doposud zvyklí. Navíc jsou zde také audiovizuální výukové lekce, které jsou koncipovány jako komplexní výukový balíček (film, aktivity do hodin, otázky a odpovědi k filmu, doprovodné materiály).

Pro práci s filmovými a výukovými materiály je třeba se zaregistrovat pomocí služby MojeID. Pokud si nebudete s registrací vědět rady, podívejte se do manuálu nebo kontaktujte podporu na help lince 226 200 433. Nejčastější dotazy najdete zpracované v sekci webu FAQ.0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.