Informace MŠMT ve věci metody Barvy života

středa 13. února 2013 ·

MŠMT obdrželo od předsedy Unie psychologických asociací ČR upozornění na problematiku ve věci metody Barvy života, která je distribuovaná firmou DAP Services a.s. a následně i podrobné expertní stanovisko UPA ČR k této metodě a tiskovou zprávu vydanou ke dni 19. 11. 2012. Požádali jsme o vyjádření k této metodě a stanovisku UPA ČR členy expertní skupiny MŠMT pro oblast kvalifikovaného používání spolehlivých psychodiagnostických nástrojů ve školském poradenství. Na základě jejich vyjádření doporučujeme odborné veřejnosti seznámit se s negativním stanoviskem UPA ČR k metodě Barvy života.


Tisková zpráva ze dne 19.11.2012 ke stažení zde.

2 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
13. února 2013 v 11:33  

Jen jestli už není trochu pozdě. Z projektů OPVK se za tu blbost vyvalily milióny oknem. V některých krajích hodnotitelé brali jako obrovské plus, když se 10 % z financí projektu utratilo za barvení na začátku a na konci projektu. BEz barvení prý projekt neměl šťávu a nebyl inovativní. Možná by to propříště chtělo aspoň trošku toho pověstného selského rozumu.

Anonymní řekl(a)...
13. února 2013 v 12:30  

Požadujete trochu selského rozumu od té verbeže, která se přisála jako pijavice k OP VK? Proč by ho měla mít? Co by jí k tomu mělo motivovat?

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.