Český rozhlas 2: Milan Hejný a Jan Hajič v Jak to vidíte?

úterý 5. února 2013 ·

Matematická gramotnost Čechů se rapidně snižuje. Jaké dopady to má v běžném životě a skutečně spějeme k tomu, že nebudeme umět bez kalkulačky do pěti napočítat? Na otázky posluchačů a Karolíny Koubové odpovídali Jan Hajič a Milan Hejný.


Záznam pořadu v MP3
Přehrání online

2 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
6. února 2013 v 11:27  

Pane Wagnere, prosím, opravte si nadpis. Ne Hajný, ale Hejný.

Janek Wagner řekl(a)...
6. února 2013 v 12:18  

Děkuji za upozornění.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.