28. 2.: Druhý kulatý stůl v rámci kampaně Česko mluví o vzdělávání

pondělí 18. února 2013 ·

Rádi bychom vás pozvali na již druhý letošní kulatý stůl SKAV a EDUin, který proběhne dne 28. února 2013 v aule ZŠ Vodičkova, Praha 1. Zabývat se tentokrát budeme tématem: Je pravdivé tvrzení, že na našich školách příliš brzy rozdělujeme děti na „schopné“ a „méně schopné“?

Cílem kulatého stolu je hledat odpovědi na otázky:

  • Co získáváme a co ztrácíme tím, pokud děti vzděláváme odděleně?
  • Jak si představujeme, že funguje inkluzívní školství?
  • Co konkrétně je třeba udělat pro to, aby v úplně každé české škole mělo každé dítě rovný přístup ke kvalitnímu vzdělávání?
  • Jak těžké je v české škole přistupovat k žákovi individuálně? Co vyžaduje individuální přístup od učitele?

Pozvaní panelisté:
  • Mgr. Gordon Brei, ředitel ZŠ Lidická, Brno
  • Mgr. Vladimír Foist, ředitel ZŠ Poběžovice
  • RNDr. Peter Krupka, Ph.D., ředitel Gymnázia Brno-Řečkovice
  • Mgr. Dana Moree, Dr., Fakulta humanitních studií UK

Moderuje:
  • Tomáš Feřtek, EDUin, o.p.s.

Kulaté stoly jsou pořádány v rámci kampaně Česko mluví o vzdělávání.

Do diskuze bude tentokrát zapojeno aktivně i publikum.

Pozvánka ke stažení ve formátu PDF0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.