Přečtěte si: Fiala připravuje strategii vzdělávací politiky České republiky do roku 2020

pátek 18. ledna 2013 ·

Ministerstvo školství připravuje dokument Strategie vzdělávací politiky České republiky do roku 2020, jehož cílem je aktualizovat a konkretizovat směry rozvoje celého vzdělávacího systému. Strategie vznikne na základě veřejné konzultace.


Z článku Vratislava Dostála v DeníkReferendum.cz vybíráme:

„Dobrá vzdělávací politika, o kterou usilujeme, se nemůže orientovat jen na dílčí cíle, ale musí chápat vzdělávací soustavu jako vzájemně provázaný celek,“ vysvětlil ministr Fiala s tím, že během jarních měsíců bude následovat série kulatých stolů zaměřených k jednotlivým profilovým tématům Strategie vzdělávací politiky.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.