Adobe Illustrator CS6: Oficiální výukový kurz

pondělí 7. ledna 2013 ·

Nejrychlejší, nejsnadnější a nejpraktičtější způsob, jak se naučit pracovat v Adobe Illustratoru CS6
Vyzkoušejte si, jak snadné je v nejnovější verzi Illustratoru vytvářet profesionální vektorovou grafiku pro web i tisk. Naučte se kreslit základní i pokročilé tvary, kombinovat je a ořezávat. Pronikněte do tajů textových efektů a filtrů, ovládněte práci s vrstvami, průhledností a prolínáním barev. Objevte nejnovější funkce a nástroje Illustratoru CS6 a využijte celou škálu možností exportu a tisku, které tento výkonný grafický software nabízí.

Oficiální výukový kurz pro Adobe Illustrator CS6 obsahuje 15 výukových lekcí, v nichž se sami krok za krokem naučíte vše od základů ovládání a práce s objekty až po práci s trojrozměrnými efekty a perspektivní mřížkou. Kniha poskytuje množství praktických tipů a technik, díky nimž budete ve své práci s Illustratorem produktivnější. V jednotlivých lekcích získáte praktické dovednosti, díky kterým bude zpracování vašich vlastních obrázků hračka.

Autoři se v knize mimo jiné věnují těmto tématům:
  • Vytváření tvarů od ruky a živá vektorizace bitmap
  • Uspořádání, izolování, zarovnání a kombinace tvarů
  • Zrcadlení, deformace, práce se segmenty a tvorba cest
  • Malířské a kaligrafické nástroje, využití symbolů
  • Tvorba a izolace vrstev, ořezové masky
  • Zřetězení textu, přizpůsobení textu objektům, stylování
  • Barevné režimy, vlastní barvy a palety, živá malba
… prostě vše, co potřebujete k tvorbě vlastní grafiky pro web i tisk.

Oficiální výukové kurzy z dílny Adobe Systems jsou světově nejprodávanějšími učebnicemi pro výuku softwaru společnosti Adobe. Pomohou vám poznat prostředí programů a ovládnout je bez zbytečného tápání. Své dovednosti s nimi zdokonalíte krok po kroku v praktických cvičeních. Přiložené CD obsahuje profesionálně zpracované grafické materiály, na kterých budete trénovat nově nabyté dovednosti.

Naučte se v Illustratoru vytvářet ilustrace, plakáty, logotypy, 3D grafiku, výkresy pracující s perspektivou a mnoho dalšího. Díky připraveným grafickým projektům získáte solidní základy pro vaši další práci a dovednosti v přesném kreslení i v simulaci malířských technik. Jednotlivé lekce vás seznámí se základními i pokročilými nástroji a rovnou si vyzkoušíte jejich praktické využití.
Kniha obsahuje prvky jak českého, tak anglického uživatelského rozhraní Photoshopu CS6.
Přiložené CD obsahuje materiály ke všem výukovým lekcím.

Ukázky stran:Vydal Computer Press, doporučená cena 590 Kč.

Knihu s 15% slevou zakoupíte v e-shopu knihy.cpress.cz

1 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
10. ledna 2013 v 3:10  

Photoshop, Illustrator nebo Premiere Pro zdarma. Adobe rozdává starší aplikace!

http://www.cnews.cz/photoshop-illustrator-nebo-premiere-pro-zdarma-adobe-rozdava-starsi-aplikace?fb_action_ids=4282161854036%2C4280213605331&fb_action_types=og.likes&fb_source=other_multiline&action_object_map=%7B%224282161854036%22%3A450648381668579%2C%224280213605331%22%3A463320783747813%7D&action_type_map=%7B%224282161854036%22%3A%22og.likes%22%2C%224280213605331%22%3A%22og.likes%22%7D&action_ref_map=%5B%5D

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.