13. 2.: Kulatý stůl k přípravě Strategie vzdělávání 2020 – Ostrava

čtvrtek 31. ledna 2013 ·

Kulatý stůl bude věnován obecným východiskům připravované Strategie vzdělávací politiky České republiky do roku 2020. Účastníkům doporučujeme seznámit se s dokumentem Hlavní směry Strategie vzdělávací politiky.


Datum: 13. února 2013
Čas: od 13:30 hod.
Místo: Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava
Adresa: 17.listopadu 15/2172, 708 33 Ostrava-Poruba
Kapacita: 45 míst

Vstupní materiál do veřejné konzultace k přípravě Strategie vzdělávací politiky České republiky do roku 2020, který naleznete zde.

Registrovat na kulatý stůl se můžete na webových stránkách Strategie vzdělávání 2020.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.