Programy státní podpory práce s dětmi a mládeží pro nestátní neziskové organizace na léta 2013-2015

pátek 21. prosince 2012 ·

Porada vedení MŠMT dne 14. 8. 2012 schválila upravené znění Programů státní podpory práce s dětmi a mládeží pro nestátní neziskové organizace. Zásadní změnou je zařazení oblasti vzdělávání hlavních vedoucích táborů do uvedených Programů - článek IX „Oblast vzdělávání a odborné přípravy hlavních vedoucích dětských táborů“.


Veškeré informace včetně vzorů platných formulářů naleznete zde: www.msmt.cz/file/24780.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.