Diskuze k hodnocení písemných prací z českého jazyka a literatury na portálu RVP.cz

pátek 14. prosince 2012 ·

Ve spolupráci s Národním ústavem vzdělávání byla na portálu RVP.cz připravena diskuze k metodice hodnocení písemných prací z českého jazyka a literatury. Díky konstruktivní odborné diskusi k problematice hodnocení písemné práce (kritéria hodnocení, bodová škála a další aspekty, které s tématem souvisejí) bude možné získat další návrhy ke zpřesnění a rozšíření podpůrného metodického materiálu.


Diskuze, která byla zpřístupněna 12. prosince 2012 odpoledne, je určena především odborné veřejnosti a doufáme, že se tak do ní zapojí co možná nejvíce diskutujících, kteří se chtějí po odborné stránce k této problematice vyjádřit.

3 komentářů:

Jan Kopecký řekl(a)...
15. prosince 2012 5:24  

Můžete mi, prosím, sdělit, kde je možno nalézt podkladové materiály k připravovaným změnám ve financování regionálního školství v roce 2014 a plánované novele školského zákona?
Děkuji - Jan Kopecký

Simona CARCY řekl(a)...
15. prosince 2012 7:46  

A jak to bude s S-kartou v pristim roce?

Anonymní řekl(a)...
15. prosince 2012 8:04  

15. prosince 2012 7:46

Se "sockou" označíme všechny ty, kteří berou pod 30 000,-Kč čistého.
V letech 1933 - 1945 se "jiným symbolem" značkovali v evropském prostoru taky jistí obyvatelé.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.