ICT Koordinátor - zima 2012

neděle 16. prosince 2012 ·

Obsahem časopisu jsou odborné články od Liberix o.p.s. a dalších zaměřující se na moderní trendy ve výuce ICT na školách.


2 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
17. prosince 2012 v 7:30  

Výborný nápad: časopis v .PDF, zdarma, přístupný na webu, zajímavý obsah. Papírová verze spotřebovává papír a vše z polygrafie a vzniká odpad zatěžující životní prostředí, včetně nákladů a spotřeby energie a celého komplexu materiálů (dopravní prostředky, pohonné hmoty, ošupné gum, atd., atd.) na distribuci. Navíc se tištěné časopisy a materiály ve Školách obvykle zadrhnou někde v sekretariátu nebo u prvního, komu přijde pod ruku a ostatní možní zájemci ani netuší, že něco takového do školy přišlo a existuje.

Anonymní řekl(a)...
17. prosince 2012 v 19:27  

Predpokladam, ze vite, ze casopis presto v papirove podobe existuje.

Takze jej plati inzerenti(?) a precteme si v nem o vybornych pomocnicich pro vyuku...

PN

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.