Tisková konference na téma zajišťování rovného přístupu ke vzdělání pro romské děti

středa 14. listopadu 2012 ·

Tisková konference v sídle Senátu se konala u příležitosti pořádání Kulatého stolu k 5. výročí rozsudku D.H. a ostatní versus ČR. Na tiskové konferenci vystoupila místopředsedkyně Senátu Parlamentu ČR a pořadatelka kulatého stolu Alena Gajdůšková, 1. náměstek ministra školství Jiří Nantl, ředitel Nadace Open Society Fund Praha Robert Basch a jeden z žalobců ve věci D.H. a ostatní vs. ČR Julius Mika.


0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.