Planner 5D: návrh interiérů online

pátek 30. listopadu 2012 ·

Planner 5D je nová online služba, která umožňuje komukoliv vytvořit plány interiéru bez speciálních aplikací či dovedností. Určitě se může uplatnit i ve výuce.

V Planner 5D můžete pracovat na jednom projektu společně s ostatními uživateli, můžete sdílet váš projekt online, přidat do něj modely skutečného nábytku z integrovaných katalogů výrobců či exportovat snímky interiérů s vysokým rozlišením. Planner 5D je k dispozici pro celou řadu platforem a zařízení
Planner 5D jsem si krátce otestoval v prohlížeči Google Chrome, pro který si ho můžete stáhnout jako aplikaci z Internetového obchodu Chrome. Prohlížení v 3D v prohlížeči bylo překvapivě svižné. Podívejte se na i na propagační videoklip:Interaktivní modely je možné vložit i do běžné webové stránky:

1 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
30. listopadu 2012 v 10:57  

Dobrý den

Díky za tip na Planner 5D.
Doufám, že má tento nástroj namířeno stát se ještě lepším než je.
Ocenil bych:
Menší HW náročnost. Podporu importů z širokého množství formátů. Export do otevřených formátů. Podporu skládání z více submodelů. Podporu více pater a mimoúrovňových objektů. Samozřejmě při zachování jednoduchosti.

Občasně zařazuji do výuky práci s návrhářem bytů Room Arranger http://www.roomarranger.com/
Jde sice o trial na 30 dní, ale na seznámení to stačí.

Mintaka

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.