Truhličky plné knížeček

pátek 30. listopadu 2012 ·

15 krásných knížek pro vaše nejmenší

Tyto kouzelné truhličky ukrývají 15 obrázkových knížeček, které vašim nejmenším představí řadu témat. Díky půvabným ilustracím spojeným s jednoduchými výrazy se děti snadno naučí svá první slůvka.

Truhlička na první slovíčka - naučí vaše děti první slůvka ze základních témat od přírodních krás a zvířátek přes barvy a tvary až po oblečení a dopravní prostředky. Vhodné pro děti od 18 měsíců.

Truhlička plná povolání - seznámí vaše děti s lidmi a jejich povoláními, jež mohou potkat v každodenním životě. Jednoduché texty a pestrobarevné obrázky dělají z této kolekce úžasného průvodce pro všechny malé objevitele. Vhodné pro děti od 24 měsíců.

Vydal CPress, doporučená cena 349 Kč.

Knihy s 15% slevou zakoupíte v e-shopu knihy.cpress.cz.


0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.