PAT a MAT … a je to!

čtvrtek 15. listopadu 2012 ·

PAT A MAT a jejich povedené kousky!

Pokračování příběhů oblíbených kamarádů - kutilů, jejichž nápady a vynalézavost někdy vyvolávají úsměv, jindy rozpaky a kroucení hlavou, ale nikoho nenechají chladným. Dobře je známe z večerníčku a jejich obliba překročila hranice mnoha zemí. Pat a Mat si se vším snadno poradí. A je to!

Pod knížkou podle oblíbeného večerníčku jsou podepsáni jako autoři Ivan Rössler, který napsal text, a Vladimír Jiránek, který mu dal výtvarnou podobu, a autor původních námětů Lubomír Beneš. V této knížce se také konečně dozvíme, že Mat nosí na hlavě kulicha s bambulkou a Pat rádiovku. Oba jsou kutilové, kteří se nebojí žádné práce, akorát občas nalézají zcela nečekaná řešení problémů. Na spoustu věcí musejí přijít sami. Když nemají šroubky, použijí hřebíky, když jim chybí kladivo, zatlučou hřebík třeba botou. Přečtěte si o tom v povídkách Tapety, Koberec, Houpací křeslo nebo Voda.

Ukázky stran:
Vydal Albatros, doporučená cena 229 Kč

Knihu s 15% slevou zakoupíte v e-shopu www.albatrosmedia.cz.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.