28. 11.: Autodesk Academia Fórum 2012 – Praha

neděle 25. listopadu 2012 ·

Společnost Computer Agency organizuje již 12. ročník akademického setkání uživatelů a příznivců produktů Autodesk, které se tentokráte uskuteční 28. listopadu v prostorách Národní technické knihovny v Praze.

Konferenci otevře hlavním příspěvkem Tim P. Pfaelzer MBA, Autodesk Education Sales Manager EMEA, přednáškou Programy Autodesku pro podporu vzdělávání v návaznosti na ekonomiky v zemích EU. Nedílnou součástí programu bude vystoupení představitele Svazu průmyslu a dopravy Ing. Miloše Rathouského, který představí koncept podpory technických škol. Své prezentace budou mít i moderní pracoviště vysokých škol. Střední průmyslová škola na Proseku ukáže mobilní aplikace Autodesku pro Android, Apple iPad a iPhone. Společnost Lenovo, hardwarový partner Autodesku, představí produktovou nabídku pro střední a vysoké školy. Kompletní přehled všech přednášek včetně časového harmonogramu najdete na: http://www.c-agency.cz/program-praha.

Do popředí se v celém světě dostává spolupráce komerčních firem se vzdělávacími a vědeckovýzkumnými institucemi. To vyžaduje novou generaci inovativních a kreativních designérů, konstruktérů, výpočtářů, technologů atd., zkrátka novou generaci inteligence nejen s technickými, ale i s behaviorálními a kompetenčními dovednostmi. Proto fórum nabízí všem možnost aktivně se zúčastnit diskuzního panelu k výuce digitálního prototypování, uplatnění absolventů škol a požadavkům komerční praxe na absolventy SŠ a VŠ. Věříme, že setkání bude motivací pro intenzivnější spolupráci projektů komerčních firem se vzdělávacími a vědeckovýzkumnými institucemi. Účast na Autodesk Academia Fóru 2012 je bez vložného.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.