Hádanky a básničky pro chytré hlavičky

pátek 20. července 2012 ·

Veršováné hádanky pro vaše děti. Rozvíjejte jejich osobnost.

Bohatě ilustrovaná veršovaná kniha pro malé i větší čtenáře je rozdělena do čtyř kapitol podle ročních období a v každé z nich najdete nejen tematické hádanky a básničky o domácích i cizokrajných zvířátkách a obyčejných i neobyčejných věcech, ale zaveršujete si v nich také o legračních příhodách malých dětí i velkých dospělých.


Každá hádanka a básnička je doprovázena jednou z krásných ilustrací, které malým čtenářům usnadní luštění hádanky nebo jim pomůže naučit se básničku zpaměti.

Uvnitř naleznete:
  • více než 40 důmyslných hádanek
  • více něž 40 veselých básniček
  • více než 80 milých ilustrací a mnohem více…
Ukázky stran:

Knihu s 15% slevou zakoupíte v e-shopu www.albatrosmedia.cz.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.