Testy a zadání z jarní maturity 2012 (aktualizováno)

neděle 28. dubna 2013 ·

Aktualizace: Vzhledem k dnešnímu kolapsu webu Nová maturita jsme umístili dostupné dokumenty na naši infrastrukturu.

Dnes byly zveřejněny Maturitní testy a zadání jarního zkušebního období 2012 včetně nahrávek poslechových subtestů, videí ve znakovém jazyce a polské mutace. Jejich obsah je dán katalogy požadavků ke zkoušce, a tím i pedagogickými dokumenty, podle nichž se předmět vyučuje. Katalogy byly schváleny a zveřejněny v březnu 2008. Druhým východiskem pro tvorbu testu je jeho specifikace. Jde o jakýsi scénář testu, který říká, jakými typy úloh budou ověřovány příslušné dovednosti. A na základě tohoto se pak připravují testové úlohy.

Aktualizace: 

Všechny testy prošly zpětnou validací. Z celkového počtu 1.254 testových úloh shledala komise u 10 úloh více než 1 správné řešení (viz poznámky v klíčích správných odpovědí).

Sada A - jaro 2012


Český jazyk a literatura

Český jazyk v úpravě pro neslyšící
Cizí jazyky
Anglický jazyk

Anglický jazyk v úpravě pro neslyšící
Německý jazyk
Francouzský jazyk
Španělský jazyk
Ruský jazyk
Matematika
Občanský a společenskovědní základ
Fyzika
Chemie
Biologie
Dějepis
Dějiny umění
Zeměpis

Sada A - polská verze - jaro 2012


Anglický jazyk
Ruský jazyk
Matematika
Chemie
Biologie

  0 komentářů:

  Články dle data  Učitelské listy

  Nabídka práce

  Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

  Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

  Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


  Všechna práva vyhrazena.

  Tento server dodržuje právní předpisy
  o ochraně osobních údajů.

  ISSN 1213-6018
  Licence Creative Commons

  Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.  WebArchiv - archiv českého webu  Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.