Pavlína Hublová: Změna v modulech Články a DUM.RVP.CZ

středa 18. dubna 2012 ·

Otevíráme všechny sekce obou zmíněných modulů, tj. i do modulu DUM bude možné vkládat materiály pro předškolní a základní vzdělávání.

Vážení uživatelé Metodického portálu RVP.CZ,

od 21. 4. 2012 dochází ke změnám v garantovaných modulech Články a DUM.

  • Otevíráme všechny sekce obou zmíněných modulů, tj. i do modulu DUM bude možné vkládat materiály pro předškolní a základní vzdělávání.
  • Nadále pokračuje příjem materiálů vzniklých v rámci projektů ESF, např. EU peníze školám aj. Zaručujeme odbornou kontrolu po obsahové a didaktické stránce, dodržování autorských práv a korekturu.
  • Materiály vložené od 21. 4. 2012 nebudou již finančně ohodnoceny.

Podrobnosti najdete v informacích pro autory jednotlivých modulů.

Zdroj: Blogy.RVP.CZ

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.