13. - 15. 4.: Kurz Psychohygiena pro pedagogy a pomáhající profese

pátek 2. března 2012 ·

Sebezkušenostní prožitkový kurz je určen především pro ty, kteří pracují s lidmi a chtějí získat dovednosti praktické psychohygieny. Východiskem pro koncepci kurzu je tělesně a duševně ukotvené prožívání, realitní terapie a prosté a účinné zásady křesťanské kulturní tradice. Být sám sebou, znát své kvality, hodnoty a omezení a vydržet se sebou je předpokladem pro náročnou práci s druhými lidmi.

Účastníci se seznámí s teoretickými východisky tématu a strategií vnášení řádu do běžného života, vyzkouší si sebezkušenostní cvičení i pět praktických technik pro relaxaci a načerpání sil. V programu bude využita skupinová dynamika, cílená zpětná vazba, osobní plán, techniky muzikoterapie, meditace či čínského cvičení čchi-kung. Předpokládá se průměrný zdravotní stav a kondice.

Kontakt: Nad obzor! - Mgr. Michal Hrdlička, kursy@nadobzor.cz

WWW

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.