Radio Česko: Česko může přijít o peníze z evropského sociálního fondu, varoval eurokomisař Andor

pátek 10. února 2012 ·

Česko by mohlo přijít o část peněz z evropského sociálního fondu. Konkrétně z operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost, který garantuje ministerstvo školství. Radio Česko se na toto téma zeptalo bruselského zpravodaje Pavla Nováka a šéfredaktora serveru Česká škola.cz Janka Wagnera.

Záznam pořadu

Ke stažení ve formátu MP3

1 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
11. února 2012 v 1:33  

Toto je prekvapive dobre vysvetleni problemu, gratuluju zejmena p. Wagnerovi

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.