Přečtěte si: Ministr školství odmítl pomoc při čerpání dotací z fondů EU

čtvrtek 16. února 2012 ·

Ministr školství Josef Dobeš odmítl nabídku Společnosti pro projektové řízení (SPŘ) na odbornou a bezplatnou pomoc při uskutečnění projektů financovaných   dotací Evropské unie, řekl Mediafaxu ve čtvrtek prezident společnosti Michael Motal. Společnost kritizuje problémy s čerpáním dlouhodobě.


Z článku Filipa Nachtmanna v Mediafax.cz vybíráme:

"Hodnotíme a reagujeme pouze na odbornou stránku procesu čerpání dotací EU, což nám v rámci naší odbornosti přísluší. Nejsou nám známy jasné důvody, proč ministr Dobeš naši nabídku nepřijal. Nebrání mu v tom přímo ani zmíněný zákon o veřejných zakázkách, na který ve svém vyjádření poukazuje. Není nám známo ani to, jak konkrétně plánuje celou situaci řešit," prohlásil Michael Motal.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.