9. 3.: Odborná diskuze k projektovému záměru Individuálního projektu národního OP VK – Kariéra ředitele školy – ŘEDITEL21

pondělí 20. února 2012 ·

Dne 9. března 2012 proběhne v zasedací místnosti C 081, MŠMT, Karmelitská 7, 118 12 Praha 1, od 10.00 hod. do 13.00 hod., odborná diskuze k projektovému záměru připravovaného Individuálního projektu národního „Kariéra ředitele školy – ŘEDITEL21”, který bude předložen v rámci výzvy 33 v oblasti podpory 4.1 OP VK.

Anotace projektu ke stažení ve formátu PDF.

Svoji účast potvrďte, prosím, nejpozději do 7. března 2012 na: jaroslava.kasikova@msmt.cz.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.