MŠMT: Směrnice o zadávání veřejných zakázek

čtvrtek 12. ledna 2012 ·

Směrnice stanovuje závazný postup v rámci resortu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy při zadávání veřejných zakázek směřující k uzavření smlouvy. Jejím cílem je uplatnit systém soutěže při zadávání veřejných zakázek a aplikovat tržní mechanismus v oblasti vynakládání veřejných prostředků tak, aby bylo dosaženo jejich hospodárného, efektivního a účelného využití.Ke stažení:

2 komentářů:

Pytlik Blaha řekl(a)...
12. ledna 2012 v 19:26  

v oblasti vynakládání veřejných prostředků tak, aby bylo dosaženo jejich hospodárného, efektivního a účelného využití

To je ale hezké, že si i ministerstvo do nového roku vzalo k srdci takové předsevzetí.
Ze svého srdce celého mu v jeho počínáńí přeji hodně úspěchů.
Co ale teď se všemi těmi projekty?

Anonymní řekl(a)...
12. ledna 2012 v 20:25  

To je prece jenom aktualizovana interni smernice, jak ma msmt vypisovat zakazky, to asi neni moc zajimave pro ostatni

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.