Marcel Chládek: Očekáváme jasné stanovisko premiéra k nečerpání prostředků z fondů EU

pátek 27. ledna 2012 ·

2 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
29. ledna 2012 v 19:09  

Fondy se nečerpají, protože vláda ČSSD v nich udělala bordel. Zeptejte se na to svého padlého boha Paroubka.

Anonymní řekl(a)...
29. ledna 2012 v 20:06  

Troufne si někdo spočítat, kolik let v téhle zemi nebyl žádný ministr školství se svojí družinou, který by udělal NĚCO UŽITEČNÉHO A SMYSLUPLNÉHO PRO ŠKOLSTVÍ JAKO CELEK?

Podle úrovně, v jaké se nacházíme, by se dalo tipovat tak na několik set let bezvládí.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.