26. 1.: Odborná diskuze k projektovým záměrům Individuálních projektů národních v Operačním programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost – Škola hrou a Spolupráce rodičů, veřejnosti a školy

čtvrtek 5. ledna 2012 ·

Dne 26.1.2012 v zasedací místnosti E 106, MŠMT, Karmelitská 7, 118 12 Praha 1 od 13.00 hod. do 15.00 hod proběhne odborná diskuze k projektovým záměrům připravovaných Individuálních projektů národních „Škola hrou“ a „Podpora spolupráce rodičů, veřejnosti a školy”, které budou předloženy v rámci výzvy 33 v oblasti podpory 4.1 OP VK.Anotace projektů:

Anotace_Spolupráce rodičů, veřejnosti a školy.pdf
Anotace_Škola hrou.pdf

V případě zájmu o účast na odborné diskuzi se, prosím, obracejte na paní Mgr. Pavlu Růžkovou, Ph.D. (pavla.ruzkova@msmt.cz). 

Kapacita: 25 míst
1 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
6. ledna 2012 v 13:09  

Kristepane, to jsou zase fantasmagorie. "Projekt je postaven na KA 1, která je již pilotována a prokazuje motivaci a zvýšení zájmu o vzdělávání u 1,5 mil. osob měsíčně".

Já myslím, že to se ještě nikomu nepovedlo. Počkáme ani ne 10 měsíců, a projekt prokáže zvýšení zájmu o vzdělávání u všech obyvatel této země...

Tohle je opravdu do nebe volající, na krajích se zamítají i daleko lépe sepsané projektové záměry, ale realizátoři IPn asi tento problém očividně nemají. V krajských projektech se také musí podpisovat prezenčky atd., ale v tomto projektu to taky nebude - podpoří 6 milionů osob!

Mats

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.