Pokoj lidem dobré vůle!

sobota 24. prosince 2011 ·


2 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
25. prosince 2011 v 14:23  

Děkuji České škole za nasazení ve prospěch českého školství.
Požehnané svátky a mnoho odvahy, sil, zdraví a moudrosti v roce 2012 přeje Jana P.

poste.restante řekl(a)...
25. prosince 2011 v 20:15  

Poklidné a šťastné prožití Vánočních svátků přeji redakci, autorům a čtenářům České školy i já.
Využijme dnů volna k odpočinku a načerpání nových sil.
Myslím, že je budeme v novém roce potřebovat.

Do roku 2012 pak přeji všem především hodně zdraví a psychických sil.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.