Video pro vás: Kam směřuje naše školství?

pondělí 21. listopadu 2011 ·

Aktuální osmiminutové video zachycující debatu na Kulatém stole SKAV a EDUin 20. října 2011 na téma Kam směřuje naše školství? Zástupci akademické sféry, zaměstnavatelů i ředitelé středních a základních škol, včetně ředitele PORG Václava Klause, zde komentují, co je podle nich slabinou našeho vzdělávacího systému a jaká řešení považují za rozumná.


1 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
21. listopadu 2011 v 15:50  

Horkýže slíže, Motorkárska, konec 2. sloky.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.