Přečtěte si: Na Bátorově odchodu jsme se dohodli s Dobešem už dávno, říká Nečas

pátek 14. října 2011 ·

Odchod Ladislava Bátory byl dohodnutý týdny dopředu. A nerozhodoval o něm jen on sám. Dohodli se na něm premiér Petr Nečas a ministr školství Josef Dobeš. Tvrdí to ústy svého mluvčího premiér.

Z článku Lukáše Wernera a Hany Válkové v iDNES.cz vybíráme:

"Mohu potvrdit, že pan premiér se už před několika týdny s panem ministrem školství domluvil, že Ladislav Bátora ze svého postu odejde," sdělil iDNES.cz mluvčí vlády Jan Osúch.(...)


"Už jen to, že subalterní úředník uspořádá tiskovou konferenci, že odchází z ministerstva, je absurdní," komentoval páteční situaci ministr financí a místopředseda TOP 09 Miroslav Kalousek. Podle něj Bátora vystupoval ryze politicky a pozice úředníka byla jen "maskováním".

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.