Přečtěte si: Jak se přidávalo pedagogům

čtvrtek 27. října 2011 ·

Na jaře letošního roku byl velký humbuk kolem přidávání pedagogům. To si ti učitelé budou žít! Takové prachy a ještě se budou válet dva měsíce o prázdninách! Nejednou jsem slyšel podobné reakce neinformované veřejnosti na adresu pedagogů.

Z článku Jaroslava Kroufka v NeviditelnýPes.cz vybíráme:

Ale abych se vrátil k přidávání. Jak to asi v praxi nejednou proběhlo, dokladují výplatní lístky vychovatele v nejmenovaném dětském domově, kde roční náklady na jedno dítě jsou přibližně 688 000 Kč.Levý výplatní lístek je před a pravý po přidání. Jak je vidět, onen vychovatel dostal v šedesáti rocích 20 Kč přidáno a na nenárokových složkách 1 450 Kč ubráno.Tedy přidání mínus 1 430 Kč měsíčně. To už je jistě znát.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.