Přečtěte si: Fanatismus, vzepřela se úřednice Dobešovi. Na školství skončila

pondělí 31. října 2011 ·

Jen několik dní trval vzdor úřednice ministerstva školství Marty Teplé proti vládou schválené strategii vzdělávání dětí ze sociálně vyloučených lokalit. Teplá se vzbouřila kvůli části strategie připravené ministerstvem. Teď si musí sbalit, v úřadě skončila.

Z článku Jana Wirnitzera v iDNES.cz vybíráme:

Redakce iDNES.cz kontaktovala Martu Teplou se žádostí, aby vysvětlila, co konkrétně by ve strategii řešila jinak a proč se proti materiálu ozvala až nyní a ne v době, kdy byl - i na ministerstvu školství - připravován.


Úřednice slíbila odpověď, odpoledne ale dorazilo jen strohé oznámení od tiskového odboru resortu. "Názory paní Teplé nereprezentují stanovisko MŠMT, proto je tiskový odbor nebude médiím zprostředkovávat. Paní Teplá se sama na základě vlastního uvážení rozhodla své působení na ministerstvu ukončit," uvedla v něm šéfka odboru Renáta Bartková Sodomová.

3 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
31. října 2011 19:10  

Marta Teplá zapomněla na to, že demokracie neplatí pro všechny. Demokracie totiž platí pouze pro úzkou skupinu těch nejbohatších - a ti mají pravdu vždy a to díky svým milionovým kontům. Pro dolních 10 milionů to však neplatí, ti musí poslouchat a makat !

Anonymní řekl(a)...
31. října 2011 19:22  

No, kdyby totéž řekl Bátora, byl by zřejmě povýšen ;-)

Anonymní řekl(a)...
31. října 2011 19:28  

Poslouchat, makat a držet hubu - viz protesty proti chudobě v USA

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.