28. 11.: Seminář pro mateřské školy Standardy předškolního vzdělávání

pondělí 31. října 2011 ·

MŠMT zve mateřské školy na seminář s názvem Standardy předškolního vzdělávání, který se koná dne 28. listopadu 2011 od 9.30 do 12.30 na MŠMT, Praha 1, Karmelitská 7.


Na semináři budou školy seznámeny s návrhem Standardů předškolního vzdělávání. Kapacita semináře je omezena, je nutno se předem přihlásit e-mailem na adresu: alexandra.kolinska@ msmt.cz a to do 16. listopadu 2011.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.