Podzimní semináře Malotřídky.cz se blíží

čtvrtek 22. září 2011 ·

Podzimní semináře projektu Malotřídky.cz zahájí pražský seminář v pondělí 26. září. Semináře pořádané ve většině krajů pod názvem Role informatika v projektu EU peníze školám aneb „Jak to vše zvládnout na malé škole bez specialisty?“ je určen pro ředitele a učitele malých základních škol zapojených do projektu EU peníze školám.

V projektu Malotřídky.cz se spojily společnosti Microsoft, Hewlett-Packard, J4W, Terasoft, Video-Office, Salix nábytek a Computer Press (Česká škola), v jednotlivých regionech ale projekt získává další partnery.

Místa a termíny seminářů (vždy od 13 do 16.30):
 •  Praha, 26. září, 
 •  Ústí nad Labem, 4. říjen, 
 •  Olomouc, 10. října, 
 •  Ostrava, 11. října, 
 •  Otrokovice, 12. října, 
 •  Karlovy Vary, 18. října, 
 •  Brno, 1. listopadu, 
 •  Jihlava, 2. listopadu,
 •  Liberec, 8. listopadu,
 •  Hradec Králové, 7. listopadu, 
 •  České Budějovice, 8. listopadu.
Všechny bezplatné tříhodinové akreditované semináře začínají ve 13 hodin, program, registrační formulář a další podrobnosti naleznete na webu Malotřídky.cz.

Komunita škol zapojených do projektu Malotřídky.cz po jarních seminářích ve více než deseti městech stále roste a pořadatelé pro ni připravují další informace o implementaci vybraných informačních a komunikačních technologií do výuky v malých školách, které školy a učitelé oceňují. Například Květa Smutná na webu  Malotřídky.cz. ocenila možnosti interaktivních prezentací s využitím MS Mouse Mischief: "Velmi jsem si oblíbila. Přes prázdniny jsem vytvořila sady „interaktivních“ prezentací – samouk – rovnou jsem si je vřadila do časového a tematického plánu jednotlivých předmětů, přesně podle probírané látky. Nyní už se jen těším, až přijdou „Peníze do naší školy“ a koupím dětem bezdrátové myši."

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.