Komiks soutěž pro žáky a studenty Bohouš a Dáša mění svět!

čtvrtek 8. září 2011 ·

Program Varianty společnosti Člověk v tísni vyhlašuje celorepublikovou soutěž pro žáky a studenty ve věku 8-26 let s názvem Bohouš a Dáša mění svět. Nebuď Guma a zapoj se taky! Účastníci se za pomoci vlastních komiksů mohou vyjádřit k současným problémům světa. Nejlepší příběhy a komiksy budou vybrány porotou a představeny na KomiksFestu v říjnu 2011. Vítězové budou odměněni. Nad soutěží převzal záštitu výtvarník Karel Jerie.Popis soutěže a co by měla obsahovat přihláška jsou k dispozici v příloze. V případě dotazů pište na varianty@clovekvtisni.cz nebo volejte na telefonní číslo (+420) 222 350 810.

Přihlášku do soutěže a příběh nebo komiks je zapotřebí zaslat nejpozději do 30. září 2011 na email varianty@clovekvtisni.cz nebo na adresu: Bohouš a Dáša - Varianty, Člověk v tísni, o.p.s., Šafaříkova 24, 120 00, Praha 2

Soutěž se koná v rámci projektu Active Citizens pořádaného programem Varianty a Britskou radou.

Ke stažení

0 komentářů:Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.