Soutěž „Dotkni se S.E.M.I.“

čtvrtek 23. června 2011 ·

Sebezapojení, Efektivita, Multimédia, Inovace. Institut Svazu průmyslu ČR vyhlásil soutěž “Dotkni se S.E.M.I.”. Soutěž je určena široké veřejnosti. Soutěžit mohou studenti základních, středních i vysokých škol, vzdělavatelé ze všech typů vzdělávacích institucí i rodiče. Cílem soutěže je podpořit vzdělávání formou multimédií a identifikovat aktivní tvořivé jedince, kteří mají obsah a odvahu přenést kus svých dovedností či dovedností mistra, kterého vyhledávají, na ostatní. Ty nejlepší příspěvky budou odměněny inovativní technikou.

Každý soutěžící má za úkol natočit krátké reportážní video o něčem, co dobře umí, či o někom, koho považuje za mistra v oboru a zaslat jej ke zpracování do formy dále využitelného podcastu. 

Bližší informace najdete na http://www.dotknisemi.cz/

Příloha ke stažení:
SEMI leták.pdf

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.