Přečtěte si: Šéf Senátu Štěch převzal petici s 26 tisíci podpisy nespokojených učitelů

neděle 12. června 2011 ·

Petici s přibližně 26 tisíci podpisy nespojených učitelů převzal ve čtvrtek z rukou školských odborů předseda Senátu Milan Štěch (ČSSD). Učitelům se nelíbí, že někteří z nich pobírají za stejnou práci rozdílnou mzdu.

Z článku Tomáše Patáka v MEDIAFAX.CZ vybíráme:

"Učitelé se cítí diskriminováni tím, že ti, kteří ze zákona o pedagogických pracovnících splňují kvalifikaci, ale není potřeba, aby měli vysokoškolské vzdělání, jsou zařazeni ve snížené tabulce," uvedl při předání petice předseda Českomoravského odborového svazu pracovníků školství František Dobšík.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.