Posílejte nám komiksy od svých žáků

pondělí 6. června 2011 ·

Na webu pro mladé novináře, spisovatele a čtenáře Šotkoviny vyhlašujeme každý měsíc téma, k němuž nám mohou žáci a jejich učitelé posílat své příspěvky. V květnu to byla „Recenze deskové hry” a v dubnu „Rozhovor se zajímavou osobností, která má blízký vztah k vaší škole nebo obci“. V červnu a červenci přidáváme další téma „Komiks o mně”.Žáci mohou sami sebe ztvárnit jako hrdinu, nebo jako antihrdinu. V komiksu mohou vystupovat jejich kamarádi i domácí mazlíčkové. Příběh se může odehrávat v současnosti, minulosti, ale i v daleké budoucnosti na jakémkoli místě ve vesmíru. Může být realistický, pohádkový nebo fantastický…

Více informací najdete na internetových stránkách:


Nadále nám můžete posílat své recenze i rozhovory (rádi je zveřejníme):


 Web Šotkoviny je součástí projektu Čtenářská gramotnost a projektové vyučování. Tento projekt byl podpořen z prostředků Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu ČR.

Abeceda, o.s.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.