E-kniha pro vás: 20 věcí, které byste měli vědět o prohlížečích a webu

úterý 7. června 2011 ·

Zábavnou příručku od Googlu o tom, co jste vždycky chtěli vědět o prohlížečích a webu (ale báli jste se zeptat), naleznete nyní i v češtině na www.20thingsilearned.com. Příručka je vhodná i pro vaše žáky.1 komentářů:

krtek řekl(a)...
7. června 2011 v 5:43  

Vypadá to moc hezky, jen v Opeře se kniha neustále zavírá. Jakobych měl "volšový" ruce. Naštěstí IE Firefox fungují s knihou normálně.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.